+38 (0562)
327-000

Днепропетровск, ул. Шевченко, 10, оф. 225

Новости рекламы

Погода в ДнепропетровскеБаннерообмен

Курсы валют

Загрузка информера курс валют...
Агентство «РЕЙТИНГ» 
 
 
Агентство "РЕЙТИНГ" – официальное представительство телеканала ИНТЕР в Днепропетровске.
 

Агентство работает на рекламном рынке Украины с 2001 г. и является эксклюзивным продавцом региональных ресурсов телеканала ИНТЕР.

Основное  направление  нашей деятельности -  разработка и проведение рекламных кампаний в медиа-пространстве Украины с конкурентноспособными условиями размещения как в национальном, так и в региональном режиме. Наши преимущества - индивидуальный подход в работе с каждым клиентом, качество, четкость и своевременность выполнения взятых на себя обязательств.

Уряд скасував обов’язкове зачитування у радіорекламі номерів ліцензій для банків, страхових та інших компаній

13.12.2019

Уряд скасував обов’язкове зачитування у радіорекламі номерів ліцензій для банків, страхових та інших компанійЯк повідомляє «Детектор медіа»Кабінет Міністрів України скасував обов’язкове зачитування номеру та інших даних ліцензій у радіорекламі для банків, страхових і будівних компаній та для інших груп. Відповідну постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо рекламування на радіо окремих товарів (послуг) та осіб, що їх реалізують (надають)» уряд прийняв 11 грудня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

 Зміни вступлять у дію на початку 2020 року.

 «Чому це можна скасувати? По-перше, це скасування не означає, що компанії без ліцензій зможуть рекламуватися. Норма, яка зобов’язує рекламні майданчики перевіряти ліцензію, залишається. По-друге, ця норма, може, мала сенс 20 років тому, а зараз, в епоху Гуглу, зовсім застаріла. Тим більше, що через швидкість читання все рівно часто нічого не можна розібрати», - пише міністр.

 «Детектор медіа»

 

 

Рейтинг 2016 Все права защищены
Реклама в сети Интернет